Hei

Vi er 16 engasjerte og kompetente ressurser som gleder oss til å høre mer om ditt neste prosjekt. Ta kontakt med Geir for å få på plass en samarbeidsavtale med fastpriser og tidsfrister, så sørger vi for at prosjektet ditt kommer trygt i havn.

hei@kodeks.no
+47 21 00 01 01
Kontaktskjema


Geir Myhre

Byråleder

geir@kodeks.no
916 78 277

Marius Kaase

Digital leder

marius@kodeks.no
916 78 290

Thomas S. Johannessen

Prosjektleder/Webutvikler

thomas@kodeks.no
411 93 116

Ingvild Skålnes

Prosjektleder/Webutvikler

ingvild@kodeks.no
950 72 094

Tarjei Finne Rød

Prosjektleder/Webutvikler

tarjei@kodeks.no
907 23 357

Mads Hundhammer

Prosjektleder/Webutvikler

mads@kodeks.no
992 79 791

Finn oss

Vi har kontorer på Skøyen i Oslo og på Hop i Bergen. Men vi jobber inn mot byråer og designere i hele Norge. Ønsker du å møte oss utenfor Oslo og Bergen hopper vi mer enn gjerne på flyet!

Jobb med oss

Har du designet en nettside, nettbutikk eller et intra-/ekstranett som skal programmeres, eller ønsker hjelp til å bruke digitale markedskanaler for å skape verdi har du kommet til rett plass - ingen prosjekter for store og ingen for små.

Vi leverer alle våre prosjekter på fastpris til avtalt tid!


Jobb med oss

Vi har lyst til å samarbeide med deg og ditt byrå! Kontakt Geir for et møte, eller send inn prosjektet ditt via kontaktskjemaet - så kommer vi tilbake til deg med et tilbud.

hei@kodeks.no
+47 21 00 01 01
Send oss ditt design



Alle opplysninger blir behandlet konfidensielt